HAKKIMIZDA

Geniş vizyon ve deneyimli kadromuzla hızlı çözüm üreterek en üst düzey kaliteyi sunuyoruz. İthalat,ihracat ve her türlü gümrük işlemlerinizde yanınızdayız.

Evrim Gümrük Müşavirliği, 1984 yılında kurulmuştur. Şirket kurucularından Turgay Kaplan gümrük müşaviri olup 1973 yılından beri, diğer kurucu ortak Tuncay Kaplan ise 1981 yılından beri gümrük müşaviri olarak hizmet vermektedir. Firmamız, gümrük kanununda belirtilen müşavirlik vasıflarına sahip olup Türkiye genelinde tüm müşavirlik hizmetlerinizi hiçbir aksaklığa mahal vermeden özverili bir şekilde üstlenmeye hazırdır. EDİ sistemi sayesinde ve internet ortamında tescil, ihracatçılar birliği, TAREKS, kayıt belgesi gibi işlemler ofislerimizden direkt olarak yapılmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan 3 adet gümrük müşaviri, 11 adet gümrük müşavir yardımcısı ve ofis personelleriyle güvenli, hızlı ve çağdaş hizmet vermek arzusunda hareket etmektedir. 

GENEL PROFİLİMİZ

Uzun yıllardır sektörde, kolay değişmeyen uzman ve tecrübeli kadromuz ile birlikte, aynı unvan altında kalıcı olmamız, karşılıklı güven ortamı içinde çizgimizi bozmadan devam etmemiz, işimizdeki tutarlılığımızı göstermekte ve bu unsurlar da çalıştığımız her müşterimize, özel hizmet ve memnuniyet olarak yansımaktadır.

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

Her işverenimiz veya danışanımızı, bilgi almak istediği herhangi bir dış ticaret konusunda, anında doğru bilgilendirip yönlendirmek ve bu doğrultuda, tarafımızdan talep edilen herhangi bir hizmeti en kısa zamanda hatasız ve başarıyla sonuçlandırmaktır.

VİZYON-MİSYON

İşlemleriniz ile ilgili her konuda, karşılıklı güven ortamı içinde, hak ve menfaatlerinizin, özellikle de ticari sırlarınızın korunması ve memnuniyetiniz, bizler için daima ilk belirleyici olmakta ve her zaman da bu doğrultuda devam etmektedir.

Gümrükleme ve Lojistik ile ilgili her işinizde yükünüz hafifleterek, sizleri yormadan ve her işinizde kendinizi, tek müşterimiz gibi hissettirerek maksimum özveriyle, minimum maliyetle, size özel butik hizmet vermekteyiz.

Fazla söze gerek olmadan, ülke ekonomisi için en önemli sektör olan, dış ticaret – gümrükleme – lojistik konularında, bu ekonomiyi sizlerle birlikte yönlendiren ilk unsurlar olarak, bizlerden talep edebileceğiniz herhangi bir işinizde, risk almadan, kaliteli, güvenilir, dürüst, ekonomik, hızlı ve butik hizmet alarak, iş hayatınızın, bize ait bölümünde yükünüzün hafiflemesini, işinizin kolaylaşmasını ve kendinizi özel hissetmenizi istiyorsanız doğru adrestesiniz.