HAKKIMIZDA

 

Gümrük işlemleri yoğun bir iş trafiğini içermektedir. Faaliyet kapsamında çoğunlukla büyük değerler ifade eden eşya transferleri ve bunlarla ilgili mevzuat uygulaması vardır. ideal olan; Eşyanın ülkeler arası sıfır hata ile naklidir. Bu bir taraftan bilgi, doğru uygulama, organize işlem potansiyeli gerektirirken diğer taraftan, çoğu müşavir firmanın insan gücü ve bu insan gücünün profesyonel eğitim ve doğru odaklanmasına dayanır. Gümrük müşavirliği hizmeti, müşavir firma ve müşteri arasında uzun vadeli bir birliktelik demektir. Günümüz ticaret hukukunda yapılan her gümrükleme işlemi, müşavir firma ve müşteriyi, müteselsilen kefil olarak karşılıklı bağlar ve sorumlu tutar. Evrim Gümrük Müşavirliği müşterilerini ihtiyaçları doğrultusunda, gümrük mevzuatına uygun yönlendirerek öncelikle bilgi sahibi yapmayı ve uzun vadede ticari unvanlarını sağlamlaştırmayı görev edinmektedir.

 

VİZYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz alanda, yenilikçi ve mükemmeliyetçi zihniyetimiz ile, ilkelerimiz ve kalitemizden ödün vermeden en başarılı grup olmak.

MİSYONUMUZ

Üstün kalite anlayışı ile verdiğimiz hizmetleri Türkiye pazarına en doğru ve en hızlı şekilde ulaştırarak, grubumuzu geleceğe taşımak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

İLKELERİMİZ

Yenilikleri takip ediyor, taklitçi zihniyetten uzak duruyor ve yenilik üretiyoruz. Toplam kalite yönetiminden ödün vermiyoruz. Daima mükemmel hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Değişimi gelişme ve geliştirme politikası olarak görüyoruz. Her türlü eleştiriye önem verip titizlikle değerlendiriyoruz. Standartları en üst seviyede tutmak ve verimlilik sınırlarını yükseltmek için çalışıyoruz. Çalışmalarımızda karşılıklı memnuniyeti sağlamayı arzu ediyoruz. Takım çalışmasına ve takım ruhuna inanıyoruz.

 

Evrim Marka Tescil Belgesi

Evrim Gümrük Müşavirliği ISO 27001 Belgesi

Evrim Gümrük Müşavirliği ISO 9001 Belgesi

Yorumlar kapatıldı.